מדיניות פרטיות ותנאי שימוש

האתר https://gesem.co.il (להלן: "האתר") הינו אתר המציע שירותי פרסום וניהול קמפיינים בגוגל. השימוש בשירותים המוצעים באתר ובתכניו מעיד על הסכמתך לתנאים המופיעים בעמוד זה. מדיניות הפרטיות ותנאי השימוש המפורטים בעמוד זה מנוסחים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד ומתייחסים לנשים במידה שווה.

בעלות על תכני האתר

התכנים המופיעים באתר, לרבות הלוגו, הטקסטים, העיצובים והאלמנטים הגרפיים הינם קניין רוחני של בעלי האתר. אין להעתיק, לפרסם או לעשות כל שימוש אחר, שלא בהסכמה מראש ובכתב מבעלי האתר.

מטרת האתר והשימוש בו

האתר מציע שירותי ניהול קמפיינים לעסקים באמצעות פלטפורמת הפרסום של גוגל "Google Ads", בתשלום חודשי. בנוסף, האתר כולל תכני העשרה רבים שנכתבו על סמך התנסות ודעה אישית של מנהלי הקמפיינים במטרה להנגיש תכנים מקצועיים רבים בנושא ולסייע לגולשים באתר, ולהעמיק את ההבנה והידע בתחום. מובהר בזאת, כי כל הרשום באתר הינו על סמך ניסיון ודעה אישית של כותבי התוכן ואינם בגדר המלצה או הבטחה לביצועים כאלה או אחרים, בעקבות השימוש בתכני האתר. כל תוכן באתר אינו מתאים באופן גורף לכלל המפרסמים וכפוף להתאמות פרטניות לכל משתמש ובעל עסק וככלל, כל העושה שימוש בתכני האתר למטרותיו, השימוש הינו באחריותו הבלעדית.

דמי הניהול אינם כוללים גישה לממשק הניהול באתר ואינם כוללים בעלות על נכסי האתר לרבות הקוד, הגרפיקה, התמונות והנכסים הדיגיטליים, פרט לנכסי הלקוח ובלבד שנמסרו על ידו, כגון לוגו ותמונות בית העסק. כמו כן, מוסכם כי האתר אינו ניתן להעברה ו/או לשימוש כלשהו מחוץ לשרתי החברה ואין באפשרות הלקוח לקבל את קבצי האתר והתכנים בו.

מידע שנאסף במהלך שימושך באתר

אנו אוספים ומעבדים מידע אנונימי אודות הגולשים לספקי צד שלישי באתר באמצעות "עוגיות" (Cookies) וזאת לצורך תפעול שוטף, איסוף נתונים סטטיסטיים, אבטחה והתאמת השירותים המוצעים באתר לגולשים בו.

החברה משתמשת בטכנולוגיית  cookies ובטכנולוגיות דומות במהותן לצורך תפעולו השוטף והתקין של האתר (להלן ביחד "העוגיות"), ובכלל זה בכדי לאסוף נתונים סטטיסטיים אודות השימוש באתר, לאימות פרטים, להתאמת האתר להעדפותיך האישיות ולצרכי אבטחת מידע. כאמור, החברה מקדישה  משאבים ונוקטת באמצעי אבטחה שונים למניעת חדירה למחשבי החברה ו/או מאגר המידע של האתר על מנת לסכל פגיעה אפשרית בפרטיות המשתמשים האתר. עם זאת, אין החברה יכולה לאבטח את מחשבי החברה ו/או מאגר המידע של האתר אבטחה מושלמת מפני חדירות בלתי מורשות ושימוש אסור במידע. על כן, הינך מצהיר בזאת כי לא תהיה לך כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה נגדינו ו/או מי מטעם החברה עקב חדירות בלתי מורשות כאמור ו/או גילוי ו/או שימוש במידע הנובע מחדירות בלתי מורשות כאמור, מכח ההסכם ו/או הדין. אנו ממליצים לך לנקוט בכל אמצעי הזהירות האפשריים להגנת המידע בעת פעילותך באינטרנט. לדוגמא, שנה את הסיסמאות שלך לעיתים קרובות, השתמש בשילוב של אותיות ומספרים בעת יצירת סיסמאות, וודא שאתה משתמש בדפדפן מאובטח.

כמו כן, כאשר מוכנסים על ידי הגולש פרטים אישיים (כגון שם, טלפון, כתובת אימייל) הם נשמרים במערכת, וזאת רק לאחר שהגולש בחר במודע למסור פרטים אלה. פרטים אלה ניתנים לאיסוף באמצעי המדיה השונים של החברה לרבות טפסים באתר, צ'ט באתר ובפייסבוק מסנג'ר, מסירת פרטים בטלפון ועוד.

לאחר שפרטים הנ"ל נמסרו על ידך, אנו רשאים להשתמש בהם על מנת להציע את שירותי החברה. עם זאת, יובהר כי מפעילת האתר לא תעביר מידע לצדדים שלישיים שאינם קשורים באופן ישיר בפעילות הקשורה בשירותי אתר זה, וזאת פרט למקרה בו המשתמש הפר את כללי האתר או במקרה של מחלוקת/תביעה או הליכים משפטיים והכל בהתאם להוראות חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א – 1981 ו/או על פי כל דין.

הסרת מידע מהאתר

הברת פרטי ההתקשרות עם מפעילת האתר אפשריים, ע"י

(1) הסרה מרשימת התפוצה בקישור ייעודי במסרונים ובדואר אלקטרוני שנשלחים למתעניינים וללקוחות החברה מעת לעת

(2) בעת פנייה במייל לכתובת [email protected] והודעה על בקשת הסרה הכוללת שם מלא, מספר טלפון וכתובת דואר אלקטרוני (במידה ונמסרה בהליך ההרשמה) (3) בטלפון 077-7055510